Opencart Kurumsal Grande Türkiye

Hakkımızda

 

Şıklığınızı uygun fiyat ve kaliteli ürünlerle tamamlamak için akla ilk gelen adres olmayı hedefleyen YENİ ELBİSEM ; Bayan Giyim , Ayakkabı, Aksesuar kategorilerinde her gün zenginleşen ürün yelpazesini kullanıcılarına sunuyor. Ürünlerimizin çoğu kendi atölyelerimizde imal edilmekte ve kendi markamız şeklindedir.

     Tüm alışveriş siteleri birbirinin aynısı ve pahalı ürünler satarken YENİ ELBİSEM farklılığını ortaya koyuyor. Müşterilerine nerdeyse hiçbir yerde bulamayacağı ve tarz yaratabilecekleri ürünleri üretim maliyetlerine sunuyor. Üreticilerden alıp ve kendi atölyelerinde üreterek doğrudan müşterileriyle buluşturuyor ve maliyetleri düşürüyor.

Müşterilerimizin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılamak, kaliteli hizmet vererek sektördeki başarımızı devam ettirmek en önemli hedefimizdir.


%100 müşteri memnuniyeti politikamız gereği müşterilerimizin tüm soru, sorunları ve yorumları bizim için oldukça önemli ve değerlidir. Hizmetlerimiz ile ilgili soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz. Tüm yorumlarınız değerlendirmeye alınarak en hızlı şekilde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. YENİ ELBİSEM Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. 

SANTRAL : 0212 702 21 21

WHATSAPP VE GSM : 0530 061 06 06

ADRES : M.K.Paşa Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Mektep Sok. No:179/A AVCILAR/İSTANBUL